“ Cumhuriyetimiz Gençlerle Yükselecektir”

KALEM Farkıyla...

“ Cumhuriyetimiz Gençlerle Yükselecektir”

“ Cumhuriyetimiz Gençlerle Yükselecektir”

Cumhuriyet Halk Partisi gönüllüsü Cenk Vural Yurdatap 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı.

Yurdatap mesajında; “ 19 Mayıs ruhuyla sahip çıktığımız istiklalimiz ve istikbalimiz demokrasimiz ve Cumhuriyetimiz gençlerimizin omuzlarında daha da yükselecektir” dedi. Yurdatap mesajında şu sözlere yer verdi, “ Ülkemiz gençlerimizin tarihimizden aldıkları ilhamla muasır medeniyetler seviyesinin en üstlerine çıkacaktır. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere vatanımızı düşman işgalinden kurtarmak, milletimizin ve devletimizin bağımsızlığını sağlamak için can vermiş şehitlerimizi, gazilerimizi ve tüm kahramanlarımızı rahmet, minnet, şükran ve dua ile yad ediyor, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST