Cura, 2 Yılı Geride Bıraktı

KALEM Farkıyla...

Cura, 2 Yılı Geride Bıraktı

Cura, 2 Yılı Geride Bıraktı

Troya Caddesi’nde faaliyet gösteren Cura Hotel, konaklama hizmetinde iki yılı başarıyla tamamladı. Cura Hotel adına açıklama yapan Nilgün Gökser ve Nil Mercan, gelişmeleri yakından takip ettiklerini ifade ederek; “Yatırımlarımıza ara vermeyeceğiz. Çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandılar.

Açıldığı ilk günden bu yana hizmet kalitesiyle ses getiren Cura Hotel, takım ruhuyla çalışarak iki başarılı yılı geride bıraktı. Konuyla ilgili açıklama yapan Nilgün Gökser ve Nil Mercan; “Farklılaşma çağında kurumsal başarıyı yakalamaktı hedefimiz, ülkemiz ve Çanakkale’mize üreterek fayda sağlamaktı. Tüm yerel işletmeler, her alanda yaşanan gelişmeleri takip ederek kurum stratejilerini güncel gelişmeler ışığında yapılandırmak durumundadır. Aksi taktirde hizmet sunduğumuz alanda başarıyı yakalamak hayal olur. Bu süreçte hedeflerimiz doğrultusunda ve ortaya koyduğumuz vizyonumuz ışığında kararlı adımlarla yol aldık. Önceliğimiz en temel kriter çalışanlarımızın ve misafirlerimizin memnuniyetidir. Çanakkale de bir ilk olan exclusive konaklama anlayışını misafirlerimize yaşatan değerli çalışanlarımızdır. Otel müdürümüz Erdinç Ürel’in oluşturmuş olduğu profesyonel ekip bir takım ruhu anlayışı içerisinde misafirlerimize üst seviyedeki konaklama deneyimi yaşatmışlar ve onların gönüllerindeki yıldızları almışlardır. Dünyada ve Türkiye’de yaşanan ekonomik belirsizlik sürecine rağmen, yatırımlarımıza ara vermedik vermeyeceğiz. Çünkü bu dar boğazlardan ancak çalışarak ve üreterek çıkabileceğimizin farkındayız. Nice yıllara değimiz bu özel günde misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz” dediler.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST