Dardanel’den mağduriyet bölgelerine yardım

KALEM Farkıyla...

Dardanel’den mağduriyet bölgelerine yardım

Dardanel’den mağduriyet bölgelerine yardım

Dardanel A.Ş. yaptığı açıklamada yangın bölgelerine başlatılan dayanışma hareketinde yer aldıklarını belirtti.

Ülkemizin pek çok noktasında çıkan yangınlar sonrası mağduriyet yaşanan yerlere yardım kampanyaları devam ediyor. Dardanel A.Ş. tarafından yapılan açıklamada, “Gücünü birlik ve beraberlikten alan Türkiye’nin markası Dardanel olarak yurdun dört bir yanında yüreklerimizi yakan orman yangınlarına karşı başlatılan dayanışmada biz de varız. Bu kapsamda; Isparta, Manavgat, Marmaris başta olmak üzere alevlerin içinde mücadele eden gönüllü kahramanların ve AFAD ekiplerinin mücadelesine ortak olarak ilk günden itibaren afet bölgelerine gıda desteği sağlıyoruz. Bu zorlu günleri de birlik ve beraberlik içinde aşarak tüm yaralarımızı saracağımıza inanıyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST