Dardanos’ta altyapı çalışmaları sürüyor

KALEM Farkıyla...

Dardanos’ta altyapı çalışmaları sürüyor

Dardanos’ta altyapı çalışmaları sürüyor

Çanakkale’nin mücavir alanlarından olan Güzelyalı ve Dardanos’u kapsayan teknik altyapı projesine ilişkin çalışmalar devam ederken, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da faaliyetleri yerinde inceledi.

Bölgedeki kanalizasyon, içme suyu ve yağmur suyu hatlarından oluşan yaklaşık 86 bin metrelik teknik altyapı çalışmalarını kapsayan projenin faaliyetleri, Dardanos’ta devam ediyor. Bu kapsamda ana hatların yapımı ve palplanş imalatları gerçekleştirilirken, çalışmalar Dardanos mevki Hasan Mevsuf 32. Sokakta sürdürülüyor. Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da, rutin teknik inceleme gezileri kapsamında Dardanos’taki teknik altyapı çalışmalarını da yerinde gözlemledi. Teknik ekipten faaliyetlere ilişkin bilgi alan Başkan Gökhan ayrıca, Dardanos Halk Plajı’nda da kentlilerle bir süre sohbet etti.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST