Denizci İnsan Kaynakları Yeniden Çanakkale’de

KALEM Farkıyla...

Denizci İnsan Kaynakları Yeniden Çanakkale’de

Denizci İnsan Kaynakları Yeniden Çanakkale’de

İlki İstanbul’da İDO öncülüğünde gerçekleşen Denizcilik sektöründe faaliyet gösteren firmaların İnsan Kaynakları yöneticilerini buluşturan, Denizci İnsan Kaynakları Profesyonelleri Çalıştayı, ikinci kez bir araya geliyor. İkinci buluşma, 12 Ekim Cuma günü GESTAŞ’ın ev sahipliğinde Çanakkale’de gerçekleşecek. İkinci çalıştayda İDO, Arkas, Budo, Cenk RoRo, İzdeniz, Mavi Marmara, Negmar, Şehir Hatları, Turyol gibi şirketlerin İnsan Kaynakları yöneticileri yer alacak. Denizcilik sektörünün İK yöneticilerini bir araya getiren ve ikincisi düzenlenecek olan çalıştay, sektörün önde gelen firmalarının bir arada çalışma yapmasına imkan tanıyor. Yöneticilerin insan kaynakları alanında yaşanan güncel gelişmeleri değerlendirdikleri İnsan Kaynakları Profesyonelleri Çalıştayı, yaşanan sorunların çözümü, gerçekleştirilen uygulamalar gibi başlıklarda fikir alışverişinde bulunulmasına yardımcı oluyor.

ÖNCE ÇALIŞTAY, SONRA TROYA GEZİSİ
GESTAŞ’ın ev sahipliğinde gerçekleşecek çalıştay, Kolin Otel’de yapılacak. Saat 10.00’da GESTAŞ Genel Müdürü Volkan Uslu’nun açılış konuşmasıyla başlayacak çalıştay, Çanakkale Liman Başkanlığı’ndan Uzman Özgür Üreyil’in ‘Gemi Adamı yönetmeliğindeki değişiklikler’ konulu sunumuyla devam edecek. İDO Hukuk İşleri Müdürü Ömer Tosun’un ‘Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme ve Şirketlere Getirdikleri Yükümlülükler’ konulu söyleşisi ve Sosyal Güvenlik Denetmeni Mehmet Uğur Yavuz’un ‘Gemilerde Sosyal Güvenlik Uygulamaları, Sorunlar ve Çözümler’ sunumuyla çalıştay zenginleşecek. Çalıştay, gün sonunda Troya Ören yeri’nin ziyaret edilmesiyle son bulacak.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST