“Dersimiz fen ve teknoloji”

KALEM Farkıyla...

“Dersimiz fen ve teknoloji”

“Dersimiz fen ve teknoloji”

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, öğrencilerin fen ve teknoloji kabiliyetini geliştirmek için hazırlanan deneylere eşlik etti. Başkan Öz, konuyla ilgili sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda ise “Çan Belediyesi olarak pandemi sürecinde de öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Çan Belediyesi Çocuk ve Genç Eğitim Merkezi’nde sınava hazırlanan 8. sınıf öğrencilerimizin Fen ve Teknoloji Tasarım Dersinde işlenilen konuları deney yardımı ile pekiştiriyor, öğrencilerimizin öğrenme/algı yeteneklerini kalıcı hale getiriyoruz. Fen ve Teknoloji Tasarım Dersine misafir olarak öğrencilerimize deneylerde eşlik ettik. Sınava hazırlanan öğrencilerimize moral vererek sınava hazırlık sürecinde başarılar diledik” ifadelerini kullandı.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST