Destek için girişimler yapıldı

KALEM Farkıyla...

Destek için girişimler yapıldı

Destek için girişimler yapıldı

Çanakkale Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ünal Özcan 30-75 bin TL olan ve 3 yıl ödemesiz ve 5 bin TL bütçeli hızlı destek paketinin pandemi sürecinde işyerleri kapanan, iş hacmi düşen, gelir kaybı yaşayan, diğer tüm esnaf ve sanatkarlara da verilmesi talebinin iletildiğini belirtti.

Özcan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı, “Sayın Cumhurbaşkanımızın 29/04/2021 tarihinde açıkladığı ve Covid 19’dan etkilenen imalat sektöründeki Mikro ve Küçük isletmelere yönelik 30 bin – 75 bin TL miktarlı, 3 yıl ödemesiz, 5 milyar TL bütçeli hızlı destek paketinin, pandemi sürecinde işyerleri kapanan, iş hacmi düşen, gelir kaybı yaşayan, diğer tüm esnaf ve sanatkarlarımıza da verilmesi konusunda, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimiz tarafından, T.C.Cumhurbaşkanlığımıza, T.C. Ticaret Bakanlığımıza, T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Çanakkale Milletvekillerimize ve Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonumuza gerekli girişimler yapılmıştır”

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST