Dezenfekte çalışmaları devam ediyor

KALEM Farkıyla...

Dezenfekte çalışmaları devam ediyor

Dezenfekte çalışmaları devam ediyor

Çanakkale Belediyesi hafta sonu gerçekleşecek KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi sınavı için okullarda dezenfete çalışmaları gerçekleştirdi.

Belediyeden yapılan açıklamada, “Hafta sonu gerçekleşecek olan KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi’ne (ÖABT) girecek adaylarımızı koronavirüs riskine karşı korumak ve sınava daha huzurlu bir şekilde girebilmeleri amacı ile sınav için belirlenen tüm okullarda dezenfeksiyon çalışmalarımızı gerçekleştirdik” denildi.
Ardından ise kütüphane binası, sosyal Market çalışma ofisi ve cuma pazarı içerisinde bulunan Zabıta binasında dezenfekte çalışmaları yapıldı. Çalışmaların detaylarını paylaşan Çanakkale Belediyesi, “Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında, kentlilere daha sağlıklı ve hijyenik bir ortamda hizmet verebilmek amacı ile Çanakkale Belediyesi Kütüphane binası, Sosyal Market çalışma ofisi ve Cuma Pazarı içerisinde bulunan Zabıta binası dezenfekte edildi” ifadelerini kullandı. Bizler de kendilerine kolaylıklar diliyoruz.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST