Dikkat: Zirai don olabilir!

KALEM Farkıyla...

Dikkat: Zirai don olabilir!

Dikkat: Zirai don olabilir!

Meteoroloji, 15-18 Ocak tarihleri arasında, içlerinde Çanakkale’nin de bulunduğu 5 Ege şehri için zirai don uyarısında bulundu. İZMİR, Aydın, Balıkesir, Çanakkale ve Manisa’da, 15- 17 Ocak tarihleri arasında zirai don olayı beklendiği bildirilip, üreticilerden dikkatli ve tedbirli olmaları istendi.
İçlerinde Çanakkale’nin de olduğu 5 Ege şehri için zirai don uyarı yapıldı. Çanakkale, İzmir, Aydın, Balıkesir ve Manisa’da 15-18 Ocak tarihleri arasında zirai don beklendiği söylenerek, üreticilerin dikkatli olmaları istendi. Zirai don olayının kıyı kesimlerde hafif, iç kesimlerinde orta kuvvette, yükseklerinde ise kuvvetli olarak hissedileceği belirtildi. Başta tarımsal faaliyetler ile uğraşan vatandaşlar olmak üzere ilgililer, zirai don olayına karşı dikkatli ve tedbirli olmaları için uyarıldı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST