Doğaseverler yürüyüşlerine kaldığı yerden devam ediyor

KALEM Farkıyla...

Doğaseverler yürüyüşlerine  kaldığı yerden devam ediyor

Doğaseverler yürüyüşlerine kaldığı yerden devam ediyor

Ç-17 Yürüyüş ve Doğa Sporları Grubu koronavirüs salgını nedeni ile yürüyüşlerine bir süre ara vermişti. Grup geçtiğimiz Pazar günü yürüyüşlerine gerekli tedbirleri alarak yeniden başladı.

Karadağ Köyü’ne giden doğa seveler kestane de topladılar. Grubun sorumlusu Zeki Keçeci sosyal medya hesabından bu kareleri paylaştı. Keçeci yürüyüş ile ilgili şu ifadeleri kullandı, “İlk işimiz katılımcı arkadaşların maskeleri ve sonrasında ateş ölçer cihazımızla katılımcı arkadaşların ateşlerini ölçtük ve yola koyulduk. Ahlâtlı Köyü’nde İsmail Tülek arkadaşımız bizi karşıladı. Keşkekçi İbrahim Beyi’n evinin bahçesinde doğal ortamları getirdiğimiz kahvaltıları çay eşliğinde içtik. Tekrar yola koyulup Doğancılar Köyü’nden sonra keyifli bir şekilde yürüyüşümüze başladık. Azap Kule ve sonrasında keyifli doğa manzarası eşelek barajı görselliğinden sonra kestane topladık 12 km’lik keyifli yürüyüşün sonunda ateşimizi yaktık pikniğimizi yaptık Ali Karakaş şoförümüz komutasında harmandalımızı oynadık ve Çanakkale’ye donduk. Bu etkinlikte bize ev sahipliği yapan İsmail Tülek arkadaşımıza Keşkekçi İbrahim Bey’e ve rehberimizi Zeki Bey’e ve bizimle bu etkinlikte beraber olan grup üyelerimize çok teşekkür ederim”

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST