Dualite’nin kamera arkası

KALEM Farkıyla...

Dualite’nin kamera arkası

Sosyal medya platformlarında yayımladığı ve popüler şarkıları yeniden yorumladığı videolarla milyonlarca kişinin beğenisini kazanan Çanakkaleli sanatçı Ekin Beril, son albümü Dualite’yi Şubat sonunda piyasaya sürmüştü. Ekin Beril, Dualite albümünde yer alan Uzayın Dibi klibinin sahne arkası görüntülerini sosyal medya hesaplarından paylaştı. “Dualite” albümündeki tüm şarkıların söz ve bestesi Ekin Beril’e aitken, albümün prodüksiyonunu Caner Anar (Playjoy) ve Ekin Beril birlikte gerçekleştirdiler. Ekin Beril albümün hikâyesini “Bu albüm ‘dualite’ evrenindeki gerçekliği sorgulamak için çıkılan zihinsel bir yolculuğu anlatıyor. Bundan 6 milyon yıl önce çok uzak bir galakside; uzayın en dibinde yaşayan kahramanımız, kendine gerçeklik hakkında birtakım sorular soruyor ve her soru onu ve bilincini değiştirmeye başlıyor” diyerek anlatıyor ve albüm boyunca “İyi-kötü, güzel-çirkin, doğru-yanlış, var-yok…Tüm bu kavramlar göreceliyken, tek bir gerçeklikten söz edilebilir mi?” sorusunun derinliklerine iniyor.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST