Duygusal veda

KALEM Farkıyla...

Duygusal veda

Duygusal veda

Mesaisine 1995 yılında başlayarak geçen 24. Yılın sonunda emekliliğe hak kazanan İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün değerli personeli Hülya Gürses emekli oldu. Çalışma arkadaşları ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz tarafından, Gürses’e veda edildi. Müdürlükten yapılan açıklamada; “Çalıştığı süre boyunca acı-tatlı birçok şey yaşadığı, yıllarca emek verdiği meslek hayatının son gününde, İl Müdürlüğü personeli olarak Hülya Ablamızı yalnız bırakmadık. İl Müdürümüz Kemal Dokuz, yaptığı veda konuşmasında, 24 yılın emeği için teşekkürlerini ileterek güzel dileklerde bulundu.Bizler de İl Müdürlüğü personeli olarak hayırlı, mutlu ve yılların yorgunluğunu üstünden atabileceği bir emeklilik diliyoruz.” denildi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST