E-Ticaret Uzmanlığı Eğitimi verildi

KALEM Farkıyla...

E-Ticaret Uzmanlığı Eğitimi verildi

E-Ticaret Uzmanlığı Eğitimi verildi

Worldef Business School (WBS), Akbank Dönüşüm Akademisi, Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) ve ÇTSO işbirliğinde ÇTSO Kongre ve Fuar Merkezi’nde “E-ticaret Uzmanlığı Eğitimi” gerçekleştirildi.

E-ticaret Uzmanlığı Sertifika Programı kapsamında Eğitmen Hasan Basri Demir tarafından verilen eğitimde; E-Ticaret Temel Kavramlar, E-Ticaret İş Modelleri, E-Ticaret Kurulum Süreçleri, E-ticaretin Yöntemleri, E-Ticaret Projesinin Kurgulanması, E-Ticaret Süreçleri ve E-Ticaret Operasyonu konularında katılımcılara detaylı bilgilendirme yapıldı. Global pazarda yer edinmek isteyen şirketlere yönelik olan ve E-Ticaret Yönetimi (E-KOBİ), Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yönetimi, E-İhracat (Sınırları Aş) yönetimi eğitim modüllerine yer veren program, 20 Temmuz – 5 Ağustos tarihleri arasında online olarak da düzenlenecek. Eğitimler; KOBİ’lerin dijitalleşmesi, işlerini daha verimli yapabilmeleri, müşteri taleplerini karşılayabilmeleri, maliyetlerini azaltabilmeleri ve işletmelerinin sürdürülebilirliği açısından büyük önem arz ediyor.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST