Eczacılar Günü’nü kutladı

KALEM Farkıyla...

Eczacılar Günü’nü kutladı

Eczacılar Günü’nü kutladı

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan Eczacılar Günü nedeni ile kutlama mesajı yayınladı.

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan Eczacılar Günü’nü kutladı. Başkan Gökhan yazılı olarak yaptığı kutlama mesajında, “İnsanın en kıymetli hazinesi sağlık söz konusu olduğunda, eczacılarımızı da bu alanın en önemli temsilcilerinden biri olarak sayarız. Bu sebeple sağlığımıza verdikleri değerli katkıları, ilaç temin etmekten öte hastalarıyla olan iletişimleri ve sırdaşlıkları için sağlık emekçisi tüm eczacılarımıza teşekkürlerimizi sunuyorum. Toplum sağlığına gönülden hizmet eden, bilgi birikimleri, emekleri ile sağlık sektörüne değerli katkılar sunmak adına gecesini gündüzüne katan, değerli eczacılarımızın 14 Mayıs Eczacılık Günü’nü kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST