Efsane futbolculardan Tavlı’ya ziyaret

KALEM Farkıyla...

Efsane futbolculardan Tavlı’ya ziyaret

Efsane futbolculardan Tavlı’ya ziyaret

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün “Futbolun Efsaneleri Çanakkale’de Gençlerle Buluşuyor” projesi kapsamında Çanakkale’ye gelen Milli Futbolcular; Oğuz Çetin, Ali Gültekin, Ergün Pembe, Hami Mandıralı, Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje ve Koordinasyon Daire Başkanı Bilal Başer ve Proje ve Koordinasyon Daire Başkanlığı Proje Uzmanı Erol Taş, Vali Orhan Tavlı’ya nezaket ziyaretinde bulundular.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp’in de bulunduğu ziyarette “Futbolun Efsaneleri Çanakkale’de Gençlerle Buluşuyor” projesi ile ilgili Vali Orhan Tavlı’ya bilgi verildi. Vali Orhan Tavlı, Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje ve Koordinasyon Daire Başkanı Bilal Başer ve Milli Sporcularla bir süre görüşerek sohbet etti. Vali Orhan Tavlı, yapılan görüşmelerin ardından ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün “Futbolun Efsaneleri Çanakkale’de Gençlerle Buluşuyor projesi kapsamında Milli Sporcular; üniversite öğrencileri, amatör spor kulüpleri ve sporculara düzenlenecek panellerde bir araya geldiler ve maç yaptılar.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST