Eğitim çalışmaları sona erdi

KALEM Farkıyla...

Eğitim çalışmaları sona erdi

Eğitim çalışmaları sona erdi

ÇEKÜL Akademi (Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı) tarafından güz dönemi kapsamında Çanakkale Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen eğitim programı sertifika töreni ile sona erdi.

“Tarihi ve Kültürel Kimliği ile Gelişen Kent; Çanakkale Örneği” temasıyla gerçekleşen eğitim programının son gününde katılımcılar Troia Antik Kentini gezdi. Rehber eşliğinde kenti gezen katılımcılar, Troia Savaşı ve antik kent hakkında bilgi aldılar. Gezinin ardından Troia Antik Kenti’nde sertifika töreni gerçekleştirildi. Törende katılımcılara sertifikalarının yanı sıra Çanakkale Belediyesi tarafından 2018 Troia Yılına özel hazırlanan çeşitli hediyeler takdim edildi. Sertifika töreni Troia Atı önünde çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST