Eğitimde indirim anlaşması yapıldı

KALEM Farkıyla...

Eğitimde indirim anlaşması yapıldı

Eğitimde indirim anlaşması yapıldı

Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı esnaf ve sanatkarların çocukları için İstek 1915 Çanakkale, Final Okulları ve Doğa Koleji’nde indirim anlaşması yapıldı.
Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimize bağlı esnaf ve sanatkarların çocukları için indirim anlaşmasını duyuran Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ünal Özcan, “Odalarımıza kayıtlı, üyemiz esnaf ve sanatkarlarımızın eğitim ve öğrenim gören çocuklarının faydalanabilmesi amacıyla, ilimizde özel eğitim veren İstek 1915 Çanakkale , Final Okulları ve Doğa Koleji ile camiamıza özel, 2022-2023 eğitim-öğretim yılında geçerli indirim anlaşması yapılmıştır. Anlaşma çerçevesinde yıl sonu itibarı ile enflasyon artışı durumuna göre belirlenecek eğitim ücretleri üzerinden, Final Okulları ile %30 (peşin ödemelerde geçerli ilave %5 toplam %35) , Çanakkale Doğa koleji ile %30 ve İstek 1915 Çanakkale okulu ile (Yeni kayıtlarda erken kayıt indirimine ek olarak+%10) kurumsal indirim uygulanacaktır. İlimizde esnaf ve sanatkarlarımız için, eğitim kurumları başta olmak üzere, üyelerimizin indirimli fiyatlardan faydalanabilmesi için her türlü sektörlerde çalışmalarımız devam etmektedir. “ açıklamasında bulundu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST