Elektrik faturasını paylaştı, hakkını helal etmedi

KALEM Farkıyla...

Elektrik faturasını paylaştı, hakkını helal etmedi

Elektrik faturasını paylaştı, hakkını helal etmedi

Erdal Eroğlu isimli Çanakkaleli vatandaş elektrik faturasını paylaşarak adeta isyan etti. Eroğlu sosyal medya paylaşımında, hakkını helal etmediğini belirtti.

Erdal Eroğlu isimli Çanakkaleli bir vatandaş sosyal medya hesabından bin liranın üzerinde gelen elektrik faturasını paylaştı. Eroğlu paylaşımında, “Sadece halkın takdirine bırakıyorum… Örneğin Suda KDV indirdik demek çok kolay çünkü üretmezsiniz Allah’ın lütfunu halka verip üstüne para alırsınız sonra da bize kahramanlık hikayesi anlatırsınız. Ama elektrik ve doğalgazı üretmezseniz; olanları da satarsanız gün gelir böyle patlar cezasını da halka kesersiniz. Bir de dikkatimi çeken elektrik tüketim vergisi yazmış o verginin üstüne tüketimi eklemiş verginin de yüzde 18 KDV sini almış. Ben devletçi yetiştirilen; devlet ebed müddet düsturunu şiar edinmiş biri olarak kendimden yana olan hakkımı helal etmiyor selam ve dua İle hayırlı cumalar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST