Elektronik atıklar burs oluyor!

KALEM Farkıyla...

Elektronik atıklar burs oluyor!

Elektronik atıklar burs oluyor!

Çanakkale Lions Kulübü üyelerinin başlattığı her 100 kiloda 1 öğrenciye burs verme kampanyası devam ediyor.
Her 100 kiloda 1 öğrenciye burs kampanyası devam ediyor. Vatandaşlar ellerinde bulunan elektronik atıkları Çanakkale Lions Kulübünün belirttiği Özhan ve Damla Eczanelerine getirilen atıklar ile ilgili bilgi veren Çanakkale Lions Kulübü üyelerinden Öznur Benderlioğlu şunları söyledi,

“Teşekkürler Çanakkale. Biz evlerinizdeki, işyerlerinizdeki bozuk elektroniklerinizi, şarj kablolarınızı, ara kablolarınızı toplamaya devam ediyoruz. Her 100 kilo atık 1 gencimize 1 yıllık burs olarak dönüyor. TEGV ortaklığı ile gençlerimizi okutacağız. Çanakkale Lions Kulübü üyeleri ile temasa geçebilir, malzemeleri Özhan ve Damla Eczanelerine bırakabilirsiniz. Mehmet Ali Özkök bu haftaki kahramanımızdı, eli kolu dolu dolu geldi..Teşekkürler…” ifadelerini kullandı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST