“Elimizden gelen yapacağız”

KALEM Farkıyla...

“Elimizden gelen yapacağız”

“Elimizden gelen yapacağız”

Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram, Ayvacık Belediyesi’nin destek verdiği ve Gökçeada Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşen sağlıklı deniz ekosistemi ve müsilaj konulu panele katıldı. Panelin ardından konuşan Başkan Bayram, “Müsilajla mücadele için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Başkan Bayram’a, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yeşil eşlik etti. Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin moderatörlüğünde gerçekleşen toplantıda denizlerde yaşanan sorunlar ve çözümleri konuşuldu. Toplantıya ilişkin açıklama yapan Başkan Bayram, şunları söyledi:
“Son günlerde denizlerimizde yaşanan müsilaj sorununa çare olmak için Gökçeada Belediye Başkanımız tarafından düzenlenen bilgilendirme toplantısına belediye başkan yardımcımız Mehmet Yeşil ile birlikte katılım sağladık. Hep birlikte mücadelemizi sürdürmeye, elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.”

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST