“Elimizle yaktığımız ateşi, gözyaşlarımız söndüremez”

KALEM Farkıyla...

“Elimizle yaktığımız ateşi, gözyaşlarımız söndüremez”

“Elimizle yaktığımız ateşi, gözyaşlarımız söndüremez”

Yenice Orman İşletme Müdürü Mehmet Akkan, son günlerde hem ilimizde hem de ülke genelinde giderek artan orman yangınlarıyla ilgili vatandaşları uyardı. Akkan, “Ateşimiz felaketimiz olmasın. Elimizle yaktığımız ateşi, gözyaşlarımız söndüremez” dedi.

Yenice Orman İşletme Müdürü Mehmet Akkan, sosyal medya paylaşımında “Yenice, Şeytan Kayası mevkiinde beliren duman, ekiplerimizin hızlı ve etkili müdahalesi ile belediye itfaiyesi ve Yenice sevdalısı insanlarımızın desteğiyle, orman yangınına dönüşmeden söndürüldü. Yangın tehlikesinin üst seviyede olduğu bu günlerde çok dikkatli olmalıyız. Ateşimiz felaketimiz olmasın. Elimizle yaktığımız ateşi, gözyaşlarımız söndüremez” ifadelerini kullandı.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST