Emlak profesyonelleri bir araya geldi

KALEM Farkıyla...

Emlak profesyonelleri bir araya geldi

Emlak profesyonelleri bir araya geldi

Şehrin tanınan emlakçılarından Mustafa Alptuğ Akkoca İstanbul Şişli’de sektörün geleceğinin konuşulduğu bir etkinliğe katıldı. Etkinlik ile ilgili detay veren Akkoca, “Bugün İstanbul Şişli Grand Cevahir Otelde TÜGEM Ticari Network lansman etkinliğinde çok değerli konuşmacılar ile birlikte Türkiye’nin dört bir yanından gelen Emlak profesyonelleri olarak buluştuk ve sektörümüzün geleceğini, Ticari Network çalışmalarını, sorunlarımızı ve çözüm önerilerimizi paylaştık. Etkinlikte emeği geçen başta organizasyon Komitesi olmak üzere TÜGEM Kurucu Genel Başkanımız Sayın Hakan Akdoğan ve onun nezdinde tüm Yönetim Kurulu üyelerimize, sektörümüze değer katmak için çabalayan meslektaş ve sektör paydaşlarımıza, etkinliğimizin yarattığı etkiyi maksimum verimliliğe dönüştüren konuşmacılara sonsuz teşekkürlerimizle. Bu güzel etkinliğe TÜGEM Çanakkale yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte büyük bir keyif ve gururla katılmış olduğumuzu belirtmek isteriz. Emeklerinize sağlık. İnşallah bir benzerini de Çanakkale’mizde gerçekleştirmek bizlere nasip olur. Mesleğimizi en iyi şekilde icra etmeye çalışan tüm girişimci emlak müşavirlerine selamlarımızla” şeklinde konuştu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST