En güçlü 40 CEO listesinde tanıdık isim!

KALEM Farkıyla...

En güçlü 40 CEO listesinde tanıdık isim!

En güçlü 40 CEO listesinde tanıdık isim!

ÇTSO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Önen, “Türkiye’nin 40 yaş altı en güçlü 40 CEO’ listesine girdi.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Önen Ekonomist Dergisi tarafından yapılan ‘Türkiye’nin 40 yaş altı en güçlü 40 ceo’ listesine girdi. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan ÇTSO şu ifadeleri kullandı, “Ekonomist Dergisi tarafından son beş yıldır iş dünyasında genç liderlerin yükselişine ışık tutan ‘40 yaş altı 40 CEO’ araştırmasında Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet Önen bu yıl da sıralamadaki yerini aldı. Yönetim Kurulu Üyemiz ve Dardanel A.Ş. CEO’su Mehmet Önen’i “Türkiye’nin 40 Yaş Altı En Güçlü 40 CEO” listesine girdiği ve bölgemizin uluslararası marka bilinirliğine sahip firması, yarattığı katılıcı istihdam ve yeni yatırımlarından dolayı kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST