“En iyi uyum farklılıktır”

KALEM Farkıyla...

“En iyi uyum farklılıktır”

“En iyi uyum farklılıktır”

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Albinizmli bireyler hakkında toplumu bilinçlendirmek ve farkındalık oluşturmak için “En İyi Uyum Farklılıktır” konulu panel düzenledi.
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri, sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Albinizmli bireylere dikkat çekmek ve toplumu bilinçlendirmek için bir panel düzenledi.
Öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği panele Albinizm Derneği Başkanı Serkan Özorman’da katıldı. Panel saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı. İstiklal marşının okunmasının ardından panel hakkında kısa bilgi verildi. Albinizm Derneği Başkanı Serkan Özorman’da yaptığı sunumda Albinizm hakkında bilgi verirken, albinizmin günümüzde 21 farklı tipi olduğunu, bunların da beş ana başlıkta toplandığını söyledi.
Esra Çanlı

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST