En teknolojik çevre yatırımı

KALEM Farkıyla...

En teknolojik çevre yatırımı

En teknolojik çevre yatırımı

Çanakkale Belediyesi, İller Bankası Ankara yetkililerinin Türkiye’de bir ilk olan Dardanos Güzelyalı Atıksu Arıtma tesisini ziyaret ettiklerini ifade etti. Açıklamada “Belediyemizin en teknolojik çevre yatırımlarından biri olan ve çalışma prensibi ile Türkiye’de bir ilk olan Dardanos Güzelyalı Atıksu Arıtma tesisimiz İller Bankası Ankara yetkilileri tarafından teknik bilgi alınmak amacıyla ziyaret edildi. Tesiste düzenlenen bilgilendirme toplantısında, işletmesi Belediyemize geçen tesisimizin mevcut özellikleri ve biyomedya içeren yenilikçi prosesine ilişkin bilgiler verildi ve tecrübe paylaşımları yapıldı. Özellikle atıksu arıtma prosesinin bir parçası olan bitki serası yetkililer tarafından büyük ilgi gördü” dendi.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST