Erenköy Viyadüğü ile açıklama geldi

KALEM Farkıyla...

Erenköy Viyadüğü ile açıklama geldi

Erenköy Viyadüğü ile açıklama geldi

Karayolları 14.Bölge Müdürlüğü, Çanakkale-İzmir yolu üzerindeki Erenköy Viyadüğü bağlantı yerlerinde meydana gelen çatlaklarla ilgili açıklama yaptı.
Çanakkale-İzmir yolu üzerindeki Erenköy Viyadüğü bağlantı yerlerinde meydana gelen çatlaklar, bir süredir kamuoyunda tartışma meselesi haline gelmişti. Karayolları 14.Bölge Müdürlüğü ise geçtiğimiz gün konuyla alakalı bir açıklama yaptı. Açıklamada şöyle dendi:
“Karayolları 14.Bölge Müdürlüğümüz yol ağı üzerinde bulunan köprü genleşme derzlerinin bakım ve onarımı için 02.07.2021 tarihinde ihalesi gerçekleştirilen iş kapsamında İntepe Viyadüğü de planlandığı şekilde genleşme derzi onarımlarına başlanılmıştır. Yapılan çalışma önceden planlandığı şekilde sadece genleşme derzi onarımını içermekte olup, 550_04 KK Nolu Çanakkale _Ezine Devlet yolunun 18+900 km’si de bulunan İntepe Viyadüğünde statik yönden herhangi problem bulunmamaktadır. Sadece rutin bakım onarım çalışmaları kapsamında daha önceden planladığımız genleşme derzi onarımları yapılacaktır. Çalışmalar 15.05.2022 tarihinde başlamış olup, her iki şeridin tamamlanarak 31.05.2022 tarihinde bitirilmesi planlanmıştır.”
Esra Çanlı

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST