Erkek, “NEDEN?”

KALEM Farkıyla...

Erkek, “NEDEN?”

Erkek, “NEDEN?”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek Kıbrıslı kumarhane sahibi Halil Falyalı’nın öldürülmesi ile ilgili, “Bu insanların yakalanması, sorgulanması, soruşturmalar sonucunda gerçeklerin ortaya çıkarılması gerekirken, maalesef öldürülüyorlar. Neden?” ifadelerini kullandı.
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek Sedat Peker’in iddialarıyla gündeme gelen Kıbrıslı kumarhane sahibi Halil Falyalı’nın öldürülmesi ile ilgili konuştu. Erkek açıklamasında şunları söyledi, “Bir devlet demokratik hukuk devleti olmaktan uzaklaştıkça, maalesef başka yerlere savrulur. Bu insanların yakalanması, sorgulanması, soruşturmalar sonucunda gerçeklerin ortaya çıkarılması gerekirken, maalesef öldürülüyorlar. Neden? Herhalde bazı kirli ilişkilerin, siyaset mafya ilişkilerinin açığa çıkmasından korkuluyor. Keşke bu insanlar yakalansa, adil soruşturmalar, yargılamalar sonucunda gerçekler ortaya çıksa, ama hiç kimsenin endişesi olmasın. Devlette de, toplumda da temiz siyaseti, ahlaklı siyaseti, mutlaka hep birlikte tesis edeceğiz ilk seçimden sonra”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST