Ersoy’dan turist rehberlerine destek sözü

KALEM Farkıyla...

Ersoy’dan turist rehberlerine destek sözü

Ersoy’dan turist rehberlerine destek sözü

TUREB – Türkiye Turist Rehberleri Birliği Yönetim Kurulu, TC Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri ERSOY’la tele konferans yöntemiyle görüştü.
TUREB Yönetimi süreç içerisinde turist rehberlerinin yaşadığı sıkıntıları bir kez daha dile getirdi ve çözüm önerilerini sundu. Ana konunun turist rehberlerinin pandemi kısıtlamaları sonrasındaki çalışma standartları olduğu toplantıda kapsamlı görüş alışverişi yapıldı ve atılacak adımlar değerlendirildi. Toplantıda TUREB Yönetim Kurulu Üyeliği görevini de yürüten ÇARO – Çanakkale Turist Rehberleri Odası Kurucu Başkanı Adem Biçer yer aldı. Biçer yaptığı açıklamada, “Önerilerimize ılımlı yaklaşan ve destek sözü veren TC Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’a meslektaşlarımız ve turizm endüstrisi adına bir kez daha teşekkür ederiz.” İfadelerini kullandı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST