“Esas mesele yüreklere köprü olabilmektir”

KALEM Farkıyla...

“Esas mesele yüreklere köprü olabilmektir”

“Esas mesele yüreklere köprü olabilmektir”

Şehrin tanınan isimlerinden, Sütun Enerjinin sahibi Kürşat Tuna TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile 1915 Çanakkale Köprüsünde çektirmiş olduğu bu kareyi sosyal medya hesabından yayınladı. Kürşat Bey fotoğrafa, “Kıtalara köprü kurmak mühimdir elbet; ama esas mesele yüreklere köprü olabilmektir. Kimi insanlar vardır ki; onlar kalplere, gönüllere köprü olurlar. Edirne’den Ardahan’a; Samsun’dan Mersin’e kadar yurdu ilmek ilmek dokurlar. Büyük kentlerinden en küçük köylerine kadar bu vatanın bütün kılcal damarlarında bu insanların izlerini görürsünüz. İşte TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu da öyle bir insandır. Onunla birlikte yürüdüğümüz bu yolda her zaman onur duyduk. Rabbim millete faydalı insanlarımızı her daim var etsin” ifadelerini kullandı.

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST