Esnaflar kahvaltıda buluştu

KALEM Farkıyla...

Esnaflar kahvaltıda buluştu

Esnaflar kahvaltıda buluştu

Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği geçtiğimiz gün Ezine’de verilen kahvaltıda buluştu. Bu kareleri sosyal medya hesabından paylaşan Başkan Ünal Özcan şu açıklamaları yaptı, “Başladığımız şekilde tabanımızla birlikte olmaya devam. Esnaf ve sanatkârlar odaları birliği olarak, bugünde Ezine İlçemiz esnaf teşkilatlarımız (Ezine Esnaf ve sanatkârlar, Ezine şoförler ve otomobilciler, Geyikli Esnaf ve sanatkârlar odalarımız)yönetim, denet im kurulları üyeleri ve çalışan personelleri ile bir araya gelerek, yöre esnaflarımızın sorunlarını ve yapılan çalışmaları birlikte istişare ettik. Bizleri tüm samimiyetleriyle, gönülleriyle karşılayan, Ezine ilçemiz ve Geyikli beldemiz oda başkanlarımızla, kurul üyelerine ve Genel sekreter arkadaşlarımıza şükranlarımızı sunuyorum”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST