Esnafların taleplerini bakanlıklara iletecek

KALEM Farkıyla...

Esnafların taleplerini bakanlıklara iletecek

Esnafların taleplerini bakanlıklara iletecek

Ak Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin bu ayki kurullar toplantısına katıldı. Vekil İskenderoğlu, esnafların taleplerini ilgili bakanlıklara ileteceğinin sözünü verdi.

Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin Eylül ayı kurullar toplantısının misafiri, Ak Parti genel merkez kadın kolları tanıtım medya başkanı ve Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu oldu. Gerçekleştirilen toplantıda, esnaf odalarının temsilcileri, Milletvekili Jülide İskenderoğlu’na taleplerini ilettiler. Milletvekili İskenderoğlu ise, esnafların taleplerini ilgili bakanlıklara ileteceğinin sözünü verdi. Konu hakkında açıklamada bulunan Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ünal Özcan; “Sayın vekilimize, pandemi sürecinde tüm İl genelindeki Esnaf ve Sanatkarlarımızın tüm sektörlerdeki işyerlerimizin (Gıda, Hizmet, Ulaşım, Sanayi, Tamirat, Bakım, Kahvehaneler, Berber ve Kuaförler, Eğitim, Kantinler, Kırtasiyeler, pazarcılar) yaşadığı sıkıntıları, sorunları ve tabanımızın devletimizden taleplerini, alınması gereken önlemleri, yardımları, teşvikleri anlatarak rapor sunduk. Sayın Vekilimiz, bu konularda yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi vererek, taleplerimizi ilgili Bakanlıklara iletecekleri sözünü verdiler. Sayın Milletvekilimize, toplantımıza katılımları, sorunlarımızı dinlemeleri ve bizlere göstermiş oldukları ilgiden dolayı, şahsım ve teşkilatım adına teşekkürlerimi sunuyorum…” dedi.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST