‘Evde Yazar’ sohbetleri devam ediyor

KALEM Farkıyla...

‘Evde Yazar’ sohbetleri devam ediyor

‘Evde Yazar’ sohbetleri devam ediyor

Çanakkale Belediyesi Çocuk Kültür Evi, çocukları yazarlar ve farklı disiplinlerden sanatçılarla buluşturmaya devam ediyor.

“Evde Yazar Sohbetleri” başlığıyla çevrim içi olarak yürütülen ve Çocuk Kültür Evi YouTube kanalı ile sosyal medya hesapları üzerinden paylaşıma açılan video sohbetlerin mayıs ayı konuğu Buğday Derneği Yönetim Kurulu Başkanı, Ekolojik Pazar Proje Koordinatörü ve yazar Leyla Aslan olacak. Leyla Aslan‘ın Çocuk Kültür Evi için özel olarak gerçekleştirdiği ve çocukların kendisine yöneltmiş olduğu sorular üzerinden şekillendirdiği keyifli sohbet,14 Mayıs Cumartesi günü saat 14.00’te Çocuk Kültür Evi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşıma sunulacak. Etkinliğin ardından yazarın Paraşüt Kitap tarafından yayımlanan Victor’un Balkabakları adlı kitabı, Çanakkale Belediyesi tarafından Çocuk Kültür Evi atölye programlarına devam eden çocuklara armağan edilecek.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST