Eylem’e araba çarptı

KALEM Farkıyla...

Eylem’e araba çarptı

Eylem’e araba çarptı

Su ve Vicdan Nöbeti’nin ilk gününden itibaren eylemcilerin yanında bulunan ‘Eylem’ isimli köpek bir aracın çarpması sonucu hayatını kaybetti.

Kirazlı Köyü Balaban mevkiinde devam eden Su ve Vicdan Nöbetinde çevrecilerin eylemlerinde yanında olan Eylem isimli köpeğe geçtiğimiz gün araba çarptı. Eylem’in öldüğünü öğrenen nöbet yerindeki çevreciler büyük üzüntü yaşadı. Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da üzüntüsünü dile getirerek, “Eylem ilk günden beri herkesin can dostu olmuştu, üzgünüm” dedi. Kaz Dağları Savunması’ndan yapılan açıklamada ise,“Çanakkale Kirazlı Balaban’da devam eden Su ve Vicdan Nöbetinin ilk gününden beri bize eşlik eden, can dostumuz Eylem’i bugün bir aracın çarpması sonucu kaybettik. Acımız büyük” ifadeleri kullanıldı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST