EYT’lileri ziyaret ettiler

KALEM Farkıyla...

EYT’lileri ziyaret ettiler

EYT’lileri ziyaret ettiler

Gelecek Parti İl Başkanı Yiğit Akkoyun geçtiğimiz gün Emeklilikte Yaşa Takılanlar Platformunu ziyaret etti. Ziyaret sonrası bu kareyi paylaşan Başkan Akkoyun şu ifadeleri kullandı, “Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmet Tosun Bey ve İletişim Başkanımız İlhan Derdiyok Bey ile birlikte Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği Çanakkale Şubesini ziyaret ettik. Bu konu ülkemizin bir yarası ve Gelecek Partisi iktidarında ilk çözüme kavuşturacağımız konuların başında gelecek. EYT mağdurlarının istekleri açık ve net; 1999 yılından geriye dönük alehte kararların iptalini ve günü dolmuş olanların emekliliğini istiyorlar,2008 ‘de kanunla gelen ve maaşlarını asgari ücrete bile ezdiren düzenleme oranlarının yükseltilmesini istiyorlar. Dernek Başkanımız Murat Çağlayan beye misafirperverliği için teşekkürlerimi sunuyorum”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST