Eyvah Eyvah Gayrimenkul’e büyük ilgi

KALEM Farkıyla...

Eyvah Eyvah Gayrimenkul’e büyük ilgi

Eyvah Eyvah Gayrimenkul’e büyük ilgi

Çanakkale gayrimenkul sektörünün öncüsü NG Eyvah Eyvah Gayrimenkul, 17- 21 Aralık tarihinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Gayrimenkul Yatırımları, Projeleri ve Finansmanı Fuarı’na katıldı. Fuarda Çanakkale bölgesinde bulunan arsa, arazi ve gayrimenkul projeleri ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

Türkiye’nin farklı bölgelerinden birçok firmanın katıldığı Gayrimenkul Yatırımları, Projeleri ve Finansmanı Fuarı, 17-21 Aralık tarihleri arasında gerçekleşti. NG Eyvah Eyvah Gayrimenkul fuarda, Çanakkale’den tek katılımcı olarak yer aldı ve bölgenin tanıtımına katkıda bulundu. Fuara, arsa, arazi ve çeşitli projeleri ile katılan NG Eyvah Eyvah Gayrimenkul, Çanakkale bölgesinin son zamanlarda gördüğü yoğun ilgiye istinaden ziyaretçi akınına uğradı. Özellikle İstanbul ve çevre illerinden gelen ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gören NG Eyvah Eyvah Gayrimenkul ’ün Yönetim Kurulu Başkanı Nail Güler de ziyaretçiler ile birebir ilgilendi.

Standı ziyaret edenlere Çanakkale bölgesinde bulunan arsa, arazi ve gayrimenkul yatırımları konusunda detaylı bilgiler verildi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST