Ezine Kaymakamı Kızılgüneş’ten ÇTSO’ya iade-i ziyaret

KALEM Farkıyla...

Ezine Kaymakamı Kızılgüneş’ten ÇTSO’ya iade-i ziyaret

Ezine Kaymakamı Kızılgüneş’ten ÇTSO’ya iade-i ziyaret

Ezine Kaymakamı Sayın Yunus Kızılgüneş, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu’na iade-i ziyarette bulundu.
ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen iade-i ziyaret hakkında bilgi veren Başkan Selçuk Semizoğlu; “Ezine Kaymakamımız Sayın Yunus Kızılgüneş ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduk. Avrupa’nın en büyük yatırımı olan 1915 Çanakkale Köprüsü ve Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi çalışmalarının İlimize ve bölgemize getireceği avantajları konuştuk. Türkiye’nin en hızlı sürede tamamlanan Gıda İhtisas OSB’sinin %100 doluluk oranına ulaşmasının gurur verici olduğunu, kalıcı istihdama ve bölge ekonomisine sağlayacağı katkıları gündeme getirdik. Sayın Kaymakamımıza Odamıza gerçekleştirdiği iade-i ziyaret dolayısıyla teşekkürlerimiz sunuyorum.”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST