Fidan dikiminde buluştular

KALEM Farkıyla...

Fidan dikiminde buluştular

Fidan dikiminde buluştular

11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü ve Geleceğe Nefes, Dünyaya Nefes isimli proje kapsamında Gökçalı Köyü’nde fidan dikimi gerçekleştirildi. Çanakkale Gençlik ve Spor Müdürlüğü de şube müdürleri, antrenörler, gençlik liderleri ve gönüllü gençler, KYK öğrencileri ve personel ile birlikte fidan dikimine katıldı. Gençlik ve Spor Müdürlüğünün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada ise şu ifadeler kullanıldı, “11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü kapsamında daha yeşil bir Türkiye için “Geleceğe Nefes” sloganıyla Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ailesi olarak şube müdürlerimiz, antrenörlerimiz, gençlik liderlerimiz ve gönüllü gençlerimiz, KYK öğrencilerimiz ve personellerimiz ile birlikte fidanlarımızı toprakla buluşturduk. Fidanlarımızın ağaca, ağaçlarımızın ormana dönüşmesi dileğiyle…”

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST