Fulya Pera’nın renkli partisi

KALEM Farkıyla...

Fulya Pera’nın renkli partisi

Fulya Pera’nın renkli partisi

Biçmen Gıda’nın sahibi Yağız Biçmen ile eşi öğretmen Fulya Hanım, 1 yaşına giren dünyalar tatlısı kızı Fulya Pera için renkli bir doğum günü partisi düzenlediler.

Evlerinin önünde Kızılderili konsepti ile düzenledikleri partiye Biçmen Ailesinin yakınları ve en samimi dostları katıldı. Doğum günü pastasının mumlarını dilek tuttuktan sonra üfleyen Biçmen Ailesinin mutluluğu görülmeye değerdi. Davetlilerle tek tek ilgilenen Fulya ve Yağız çifti hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi. Bol kahkahalı sohbetlerin gerçekleştiği doğum günü davetinde sıra hediyelere geldi. Bu anlamlı günde Fulya Hanım, “Bu güzel duyguyu bize yaşatan, güzel yavrumuzla geçen 1 yıl… Zorlukları vardı evet ama, güzellikleri çok daha fazlaydı. İyi ki geldin hayatımıza. Karakterine hayranız, Kızılderili tam seni anlatan bir ruh. Umarım büyüdüğün zaman ‘Ne yaptınız böyle?’ demezsin. Her zaman; hayvanları sev, doğayı koru, sevgiyi paylaş ve mutlu yaşa. Bize eşlik eden, yoldan gelen, arayan soran tüm sevdiklerimize teşekkür ederiz. Gerçek tarihimizin bugün ama biz dünden başladık. Sevgiler” sözleriyle duygularını ifade etti.

Renkli anların yaşandığı doğum günü etkinliğinde Pera, arkadaşlarından bolca hediye aldı. Biz de kendisine ‘İyi ki doğdun’ diyor, Biçmen Ailesine mutlu ve sağlıklı bir yaşam diliyoruz.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST