Futsal müsabakaları sona erdi

KALEM Farkıyla...

Futsal müsabakaları sona erdi

Futsal müsabakaları sona erdi

Çanakkale Okul Sporları Futsal Yıldız Kız ve Erkekler İl Birinciliği müsabakaları oynanan final karşılaşmaları ile sona erdi.

Anafartalar Spor Salonu’nda oynanan final karşılaşmalarında erkelerde 23 Eylül Çan Ortaokulu rakibi Şehit Engin Eker Ortaokulunu 2-1 yenerken, kızlarda ise Çan Özer Ortaokulu rakibi Lapseki Plevne Ortaokulunu 3-1 yenmeyi başararak şampiyon oldu. Final karşılaşmalarının ardından yapılan ödül töreninde dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Şube Müdürü İsmail Hakkı Şenel, Anafartalar Spor Salonu Tesis Amiri Ahmet Yavaş, Okul Sporları Tertip Kurulu Üyeleri Tezcan Kaya ve Mehmet Ercan Şenol tarafından verildi.

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST