Gazeteciler kahvaltıda buluştu

Galeri

KALEM Farkıyla...

Gazeteciler kahvaltıda buluştu

Çanakkale Valiliği, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile Truva Hotel’de basın mensupları ile bir araya geldi. Kahvaltıda açıklamalarda bulunan Vali Tavlı, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü kutluyorum. Sevdiklerinizle 2020 yılında sağlıklı, huzurlu bir yıl temenni ediyorum. 2019 yılını sizlerle birlikte verimli bir yıl olarak tamamladık. 2018 Troya Yılı’nda sizlerle birlikte başlattığımız çalışmalar ve Troya Müzesi ile ilgili olsun, alt yapı üst yapı çalışmaları ile ilgili olsun sizlerin büyük katkıları oldu. Sizlerin katkıları ile Troya Yılı’nın bereketi 2020 yılına da ulaştı. Hep birlikte yapılan çalışmalarda emeğiniz var. Huzurlarınızda sizlere teşekkürlerimi ve şükranlarımı ifade ediyorum” ifadelerini kullandı. Yapılan kahvaltının ardından kordon boyunda tüm gazeteciler ile birlikte hatıra fotoğrafı çekildi. Daha sonra kahve faslına geçilerek sohbet edildi. Ardından güzel havayı fırsat bilen gazeteciler ve Vali Tavlı kordonda bir süre yürüyüş yaptı. Yürüyüş esnasında basın mensupları ve Vali Tavlı kuşlara yem atmayı ihmal etmedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST