Gaziantep’ten toprak ve bayrak getirdiler

KALEM Farkıyla...

Gaziantep’ten toprak ve bayrak getirdiler

Gaziantep’ten toprak ve bayrak getirdiler

Gaziantep’in Düşman İşgalinden Kurtuluşu’nun 100. Yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Gaziantep’ten toprak ve bayrak ile birlikte Çanakkale’ye gelen Öğretmen Azer Umut ve Öğrenci Filiz Nazlı Şahin, Vali İlhami Aktaş’ı makamında ziyaret ettiler.
Gaziantep Valiliği, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde Gaziantep’in Kurtuluşu’nun 100’üncü yılı etkinlikleri kapsamında Çanakkale’ye gelen Öğretmen Azer Umut ve Öğrenci Filiz Nazlı Şahin, Gaziantep’ten 80 ilimize gönderilen bağımsızlığın sembolü bayrak ve 6317 şehidimizin kanı ile sulanan Gaziantep toprağını Vali İlhami Aktaş’a takdim ettiler.

Öğretmen Azer Umut, 25 Aralık tarihinde Gaziantep’te düzenlenecek 100. Yıl etkinlikleri davetiyesini Vali İlhami Aktaş’A takdim ederek etkinlikler hakkında bilgi verdi. Gaziantep’in Düşman İşgalinden Kurtuluşu’nun 100’üncü Yılını kutlayıp, bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı Öğretmen Azer uMUT ve Öğrenci Filiz Nazlı Şahin’e teşekkür eden Vali İlhami Aktaş, 100 yıl önce Gaziantep’in düşman işgalinden kurtulması için canlarını feda eden şehitleri rahmet ve minnetle andı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST