“Gazilerimizi her fırsatta ziyaret ediyoruz”

KALEM Farkıyla...

“Gazilerimizi her fırsatta ziyaret ediyoruz”

“Gazilerimizi her fırsatta ziyaret ediyoruz”

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çanakkale’nin Bayramiç ilçesinde gazi Uzman Çavuş Anıl Yavuz’u ziyaret etti.

Hakkâri Otluca Dağ Komando Tugay Komutanlığında görevli iken Kuzey Irak’taki operasyonda yaralanan Uzman Çavuş Anıl Yavuz’u, Bayramiç Kaymakamı Ramazan Kendüzler, Belediye Başkanı Sadettin Arslan, ilçe başkanı Mehmet Demirsöz ile birlikte evinde gaziyi ziyaret eden AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan” Şehit yakınları ve gazileri çok önemsiyoruz onlar bu vatan için savaşıp canlarını verdiler vücutlarının bir parçalarını kaybedip gazi oldular onlara ne yapsak borcumuzu ödeyemeyiz. Fırsat buldukça ziyaret ediyoruz “dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST