“Geç kalınsa da, çabalarımız karşılık buldu”

KALEM Farkıyla...

“Geç kalınsa da, çabalarımız karşılık buldu”

“Geç kalınsa da, çabalarımız karşılık buldu”

Belediye meclisi AK Parti Grubu Başkan Vekili Esra Yüksel uzun zamandır dile getirdikleri bazı konuların hayata geçirilmeye başladığını belirterek, “Geç kalınsa da çabalarımız karşılık buldu” dedi.
Belediye Meclisi AK Parti Grubu Başkan Vekili Esra Yüksel, sosyal medya hesabından bu fotoğrafı paylaştı. Yüksel, uzun zamandır dile getirdikleri bazı konuların hayata geçirilmeye başlandığını belirterek şu ifadeleri kullandı: “Şehrimiz 1915 Çanakkale Köprüsü, Ezine Gıda OSB gibi dev yatırımlar ile gelişip büyümeye devam ediyor ve edecek. Bu potansiyel büyüme ile birlikte artık şehrimiz için bir master plan hazırlanması zaruridir. Master Plan şehrin unsurlarının orta ve uzun vadede birbiriyle uyum içinde planlanmasıdır. İdeal olan, planlı büyüyerek gelişen şehri geleceğe hazırlamaktır. Belediye meclis toplantılarımızda da sürekli gündeme getirdiğimiz üzere yerel yönetim anlamında şehrimizde hiç yapılmamış, geç kalınmış ya da yetersiz olan birçok planlamaya şahit olmaktayız. Sürekli gündemde tutup zaruretinden bahsettiğimiz konulardan biri de hafriyat ve moloz döküm alanlarımızın olmamasıydı. Önceki gün yapılan bir paylaşım ile artık ve nihayet döküm alanı arayışına girildiğini öğrendik. Çok geç kalınmış olsa da sorunun çözümüne ait bu arayıştan ve gündemde tutma çabalarımızın karşılık bulmasından mutlu olduk.”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST