Geçmiş olsun Kemal Dokuz

KALEM Farkıyla...

Geçmiş olsun Kemal Dokuz

Geçmiş olsun Kemal Dokuz

Çanakkale’nin eski İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz, ailesiyle birlikte Koronavirüs’e yakalandı. Dokuz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla o zor anları şöyle anlattı: “Çok kıymetli dostlar COVID-19 illetine ailecek yakalandık. Oğlumuz hastalığı biraz hafif atlatırken, ben ve eşim hastalığı biraz ağır geçirdik, geçiriyoruz. Yaklaşık bir hafta Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Araştırma Hastanesi’nde kaldım. İmmun Plazma tedavisi gördüm. Bugün itibari ile de evimize istirahate çekildik. Adeta bugünleri görüp, hastanelerimizin fiziki şartlarını bu şekilde meydana getirenlerden, iyileştirenlerden, yapanlardan Allah razı olsun. Allah devletimize zeval vermesin. Allah sağlık çalışanlarımıza güç, kuvvet, sabır versin.”
“Doktorundan alt kademedeki sağlık çalışanına kadar her birisine ayrı ayrı sonsuz saygı ve sevgiler. Rabbim moral motivasyonlarını eksik etmesin. Hani ne demişler. “İnsanın her nefeste iki defa şükretmesi lazım. Birisi nefes aldığı için, diğeri verdiği için. Çünkü verip almamak, alıp vermemek var. “Rabbim şifa bekleyen tüm hasta kullarına derman versin, şifa versin inşallah. Bizleri şimdiye kadar hayır dualarıyla eksik etmeyen, arayan soran, mesaj atan tüm gönül dostlarımızdan Allah razı olsun. İyi ki varsınız. Dostlar bizler elhamdülillah iyiyiz, dualarınızla daha iyi olacağız selam, saygı ve muhabbetlerimle.”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST