Gelirleri TEMA Vakfına bağışlandı

KALEM Farkıyla...

Gelirleri TEMA Vakfına bağışlandı

Gelirleri TEMA Vakfına bağışlandı

Çanakkale Barosu, Av Mehmet Öngen’in romanı “Büyük Çetmi”yi tanıtarak, kitabın tüm gelirlerinin TEMA vakfına bağışlandığını duyurdu. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Meslektaşımız Av.Mehmet Öngen’in, kendi köyü Yeşilyurt’taki yaşanmışlıklarını romanlaştırdığı “Büyük Çetmi” isimli kitabı yayımlanmıştır.

Meslektaşımızın bu kitabının tüm gelirleri TEMA vakfına bağışlanmıştır.Bu topraklarda zeytin ağacıyla olan köklü bağımızın ve bizim hikayemizin anlatıldığı bu kitap, aksi yöndeki girişimlerin olduğu bu günlerde bir meslektaşın kalemden çıkmasıyla da ayrı bir anlam ifade etmektedir. Tüm meslektaşlarımızın ilgilerine arz ederiza” ifadeleri kullanıldı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST