Gençler Bayramiç’te coşacak

KALEM Farkıyla...

Gençler Bayramiç’te coşacak

Gençler Bayramiç’te coşacak

Bayramiç Kazdağ Gençlik Festivali’nin içeriğini belirleyen Bayramiç Belediyesi, gençleri coşturmak için gün sayıyor. 21-22 Mayıs tarihlerinde Hacıkayyum Çamlığı’nda yapılacak olan festival, içeriği zengin dopdolu programıyla büyük ilgi çekiyor.

Bayramiç Belediyesi, 21-22 Mayıs tarihlerinde Hacıkayyum Çamlığı’nda gerçekleştireceği Kazdağ Gençlik Festivali’ne hazırlanıyor. +1 ve Göklin İçecek sponsorluğunda yapılacak olan festival, dopdolu programıyla büyük ilgi çekiyor. Festivalin ilk günü Yüksek Sadakat ile Alper Bakiner’in solistliğini yaptığı Luxus sahne alırken, ikinci gün Pera, Berkan Şal, Berkay Karaman, Fermanpro ve Tuna söyledikleri şarkılarla gençleri coşturacak. İdastar Amatör Ses Yarışması, ödüllü ve eğlenceli yarışmaların olacağı festivalde; aktivite stantları, ücretsiz kamp alanları ve şehir içi otobüs turları bulunacak. Konuyla ilgili bilgi veren Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, “Gençlik festivali halkımıza verdiğimiz sözler arasındaydı. Pandemi nedeniyle bu zamana kadar ertelendi. Biz gençlerin coşup eğleneceği, birlikte harika zaman geçireceği ve güzel anılar biriktireceği bir festival gerçekleştirmek istiyoruz. Bunun için de oldukça ayrıntılı ve özenli çalışıyoruz. Bu festivali sadece ilçemizde değil, ülke genelinde etki yaratan bir festivale dönüştürmek istiyoruz” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST