Gençler hafta sonu Bayramiç’te coşacak

KALEM Farkıyla...

Gençler hafta sonu Bayramiç’te coşacak

Gençler hafta sonu Bayramiç’te coşacak

Bayramiç Belediyesi bu hafta sonu Hacıkayyum Çamlığı’nda gerçekleştireceği Kazdağ Gençlik Festivali için tüm hazırlıklarını tamamladı. Gençler, bu hafta sonu eğlenceye doyacak.

Kazdağ Gençlik Festivali için gün sayan Bayramiç Belediyesi, hazırlıklarını tamamladı. Hacıkayyum Çamlığı’nda yapılacak olan festival, kapılarını 21 Mayıs Cumartesi günü saat 14.00’te açacak. İlk gün saat 18.00’de Dj Raif Şarpal, saat 20.00’de Alper Bakiner (Luxus), saat 22.00’de Yüksek Sadakat sahne alacak. 22 Mayıs Pazar günü ise saat 16.00’da İdastar Amatör Ses Yarışması, saat 18.00’de Ferman Pro, Berkay Karaman ve Tuna, saat 20.00’de Dj Berkan Şal ve 21.30’da Pera, gençleri coşturacak. İki gün boyunca, rodeo, langırt gibi etkinliklerin yanı sıra ödüllü ve eğlenceli yarışmaların olacağı festivalde; aktivite stantları, ücretsiz kamp alanları ve şehir içi otobüs turları bulunacak. Festivale katılımda yaş sınırı olmadığını belirten Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, “Tün gençleri ve kendini genç hisseden herkesi festivalimize bekliyoruz” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST