Gençlerin iş gücüne katılımı konuşuldu

KALEM Farkıyla...

Gençlerin iş gücüne katılımı konuşuldu

Gençlerin iş gücüne katılımı konuşuldu

Ağustos ayı yürütme kurulu toplantısında gençlerin işgücüne katılımı görüşüldü.

Çanakkale İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Yürütme Kurulu, Ağustos Ayı toplantısında Çanakkale İŞKUR İl Müdürü Vekili Mehmet Uğur Yavuz başkanlığında ÇOMÜ Terzioğlu Kampüsünde faaliyet gösteren İş Kulübü ofisinde bir araya geldi. Toplantıya Kurul üyeleri ÇOMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bünyamin Bacak, ÇTSO Genel Sekreteri Sema Sandal, GMKA Genel Koordinatörü Recai Başaran, Milli Eğitim Şube Müdürü Cengiz Yılmaz ve ÇOMÜ Kariyer Merkezi Sorumlusu Yunus Emre Aygül ile birlikte Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğünde görevli İş ve Meslek Danışmanı Şeyda Topuz katılım gösterdi. İş ve Meslek Danışmanı Şeyda Topuz’un Çanakkale ve Türkiye’de Genç İşsizliği konulu sunumu ile başlayan toplantıda, Ne Eğitimde Ne İstihdamda olan gençlerin İşgücüne katılımının sağlanması ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Eylül ayı Yürütme Kurulu Toplantısının planlanması ve gündem maddelerinin belirlenmesinin ardından toplantı sona erdi.

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST