“Gençlerin Yanında Olmaya Devam Edeceğiz”

KALEM Farkıyla...

“Gençlerin Yanında Olmaya Devam Edeceğiz”

“Gençlerin Yanında Olmaya Devam Edeceğiz”

AK Parti’nin Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, Güzelyalı’da yapımı devam eden Gençlik ve Sporcu Kampı’nı ziyaret etti. Gider, yaptığı açıklamada; “Gençlerimizin gelecekleri için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, Güzelyalı’da bulunan Gençlik ve Sporcu Kampı’nda Amatör Spor Kulüpleri Malzeme Teslim Töreni’ne katıldı. Bu sırada tesislerde de inceleme gezisi yapan Ayhan Gider, gençliğe yapılan yatırımların devam edeceğini belirterek; “Spor Tesislerini görmek, Amatör spor kulüpleri ile olan dayanışmayı görmek çok güzel. Çünkü eskiden her iktidar değiştiğinde genelge gelirdi, dolma kalem almayın demirbaş almayın o yasak bu yasak. Bugün kocaman tesisleri yapabiliyorsak, dolma kalem alamazken amatör spor kulüplerine bu yardımı yapabiliyorsak bu devletimizin büyüklüğünü gösterir. İnşallah önümüzdeki dönemde de bu çalışmaları artırarak devam edeceğiz. Spor faaliyetleri; profesyonel de yapılsa, amatör de yapılsa hobi veya sağlık olarak dahi yapılsa kıymetlidir. Bu kadar geniş alana hitap eden bir sektöre de devlet ne yapsa azdır özellikle gençlerimiz için engelli bireyler için kıymeti ölçülemez. Gençlerimize olan yatırımlarımız her zaman önceliklerimiz arasında. Gençlerimizin yanında olmaya, eğitim, istihdam, sosyal hayatları ve gelecekleri için çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST