Gençlik günleri dolu dolu geçti

KALEM Farkıyla...

Gençlik günleri dolu dolu geçti

Gençlik günleri dolu dolu geçti

Çanakkale Belediyesi Gençlik Günleri etkinlikleri kapsamında 17-19 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen tiyatro gösterimleri Dev Hacivat Karagöz Gösterisi ve ÇBTT Taş Kağıt Makas Oyuncularının Tiyatro Sporu Gösterisi ile başladı.
Gençlik Günleri etkinlikleri kapsamında 17 Mayıs 2023 Çarşamba günü düzenlenen tiyatro gösterimlerinde ilk olarak Dev Hacivat Karagöz Gösterisi sahnelendi. Özellikle çocukların yoğun ilgi gösterdiği gösteri, izleyenleri kahkahaya boğdu. Oyun sonunda minik kentliler Dev Hacivat ve Karagöz maketi ile fotoğraf çektirdi. Çanakkale Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinlik, Çanakkale Belediyesi Tiyatro Topluluğu’nun Taş Kağıt Makas ekibinin sahnelediği doğaçlama oyun ile devam etti. İzleyiciler ile interaktif bir şekilde sahnelenen Tiyatro Sporu gösterisi ile kentliler keyifli bir akşam yaşadı.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST